نُه اصل برای راه‌اندازی کسب و کار

2. تحقیقات بازار در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی

دو راهکار برای شما دارم که اگر می خواهید بدون این که سابقه چندانی در دنیای کسب و کار داشته باشید، با قدرت تمام به بازار وارد شوید، باید این دو راهکار را به کار ببندید.

راهکار اول: ثبت مالکیت فکری و معنوی برند (عکسی که مفهوم ثبت ایده بدهد).

راهکار دوم: گواهی نامه ها و استانداردهای بین المللی کسب و کار (عکسی که مفهوم گواهینامه بین المللی بدهد).

اصل هشتم: به ورود اولین سود واقعی به زندگی تان خوش آمد بگویید!

کسب و کار خود را به همه بشناسانید و به دنبال کسب اولین درآمد خود باشید و آن را جشن بگیرید! اکنون می توانید کسب و کار خود را به همه بشناسانید و به سودی که می تواند به رشد کیفیت زندگی تان کمک کند، دست یابید. معمولا زمانی که صحبت از و بازاریابی می شود، یک سوال مطرح می شود که چگونه از پس هزینه های هنگفت و سرسام آور بازاریابی بربیایند و چگونه محصول و خدمت خود را به برسانند و پول دربیاورند؟

این دغدغه به این دلیل به وجود می آید که حس می کنند تجربه و دانش کافی در زمینه و بازاریابی ندارند و گمان می کنند نمی توانند از پس هزینه های بازاریابی برآیند و فعالیت از طریق شبکه های اجتماعی را در دستور کار خود قرار می دهند. پیشنهاد من هم به شما همین است! ابتدا با شبکه های اجتماعی شروع کنید تا از این نگرانی ها و دغدغه های منطقی رهایی یابید.

اصل نهم: ماشین پول سازی خودکار

در این مرحله می توانید به آرزوی دیرینه و بزرگ خود دست پیدا کنید. اگر تاکنون همراه من بوده اید و تمام راهکارهایم را به کار بسته اید، الان بهترین زمان است که شما را ثروتمند آینده خطاب کنم؛ زیرا قطعا توانسته اید کسب و کار مورد علاقه تان را راه اندازی کرده و به درآمد ثابت ماهانه خود دست یابید. اگر این طور است، خیلی زود به یکی از بزرگ ترین رویاهایی که آرزوی هر انسانی است، دست پیدا می کنید. همان طور که قول داده بودم، درآمد شما به زودی از آنچه اکنون دارید، به رقم های بسیار بالاتری خواهدرسید. اگر تاکنون با من همراه بوده اید، بدون تردید باور دارید که فاصله زیادی تا ثروتمندشدن ندارید.

در این مرحله شما باید صد در صد خودتان را باور کنید و با تمام جود، ایمان بیاورید که به زودی ثروتمند می شوید، پر از انرژی هستید و برای سخت ترین کارهای دنیا آماده شده اید، برای این که به اهداف خود برسید. من می دانم در ذهن شما چه می گذرد؛ زیرا وقتی خودم دقیقا در همین جایگاه بودم، الگوهای خاصی از افراد ثروتمند را در ذهنم داشتم. احتمالا تصویری هم که شما از افراد ثروتمند و کارآفرینان موفق در ذهن خود دارید، این چنین است: انسان های متمول و بانفوذ، با تعداد زیادی کار کند و خدمه و همیشه گرفتار کار و ملاقات های تجاری! افرادی که ثانیه ای پول در می آورند و هیچ گاه وقت سر خاراندن هم ندارند.

افرادی با نفوذ و تاثیرگذار که امکانات رفاهی فوق العاده ای برای خانواده و آشنایان خود فراهم کرده اند و این گونه، نبودِ خود را در کنار آن ها جبران می کنند. باید دوباره ذهنیت شما را اصلاح کنم. بله، شما ثروتمند خواهیدشد؛ ولی آیا قرار ما این نبود که کیفیت زندگی شما بهتر شود؟ به آرزوهایی که همیشه در سر داشتید، دست پیدا کنید و طعم آسایش بیشتری را بچشید؟ پس این چه تصویر ناقصی است که اغلب مردم در ذهن خود می سازند؟ من هیچ گاه به شما نگفته بودم در این مسیر وقت سر خاراندن هم نخواهید داشت یا مجبورید بهای ثروتمندشدن را با دوری از خانواده خود بپردازید. هر آنچه گفته بودم، در ارتباط با رویاها و آرزوهای حقیقی شما بود؛ نه این که به خاطر پول از خانواده خود یا تفریحاتتان دور شوید.

ضرب المثلی می گوید «پول باید در خدمت ما باشد نه ما در خدمت پول». برای ثروتمندان واقعی پول و سود ابزاری است برای زندگی بهتر، نه کارکردن شبانه روزی که به بیماری ختم شود. البته تلاش مستمر و مداوم در زندگی لازم است؛ ولی از شما خواهش می کنم تصویر منفی از یک کارآفرین را که در شبانه روز 25 ساعت کار می کند و فرزندان دوستانش به خاطر غیبت همیشگی او عاصی اند، برای همیشه از ذهن خود پاک کنید. این یادداشت را بررسی کنید و راه حلی ارائه دهید که علاوه بر ثروتمند شدن، شما را به آرزویی برساند که اغلب مردم آن را طلب می کنند! اگر نُه اصل بالا به ترتیب اجرا شود هر شخصی می تواند کسب و کاری راه اندازی کند و پس از چند سال سود معقول و اساسی از بازار به دست آورد.

منبع:

https://www.bartarinha.ir/fa/news/658695/%DB%B9-%D8%A7%D8%B5%D9%84-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%AA%D8%A7%D9%86

راه اندازی کسب و کار ثروتمند ,زندگی ,راهکار ,بازاریابی ,اید، ,اندازی ,اغلب مردم ,افراد ثروتمند ,پیدا کنید ,کیفیت زندگی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اخبار نوین قالب سایتی جامع در تمامی حوزه های کامپیوتری و نرم افزاری نوشته های بینهایت من در اینفینیتی روش تحلیل سیاسی رنجر گیم-هرآنچه نیاز داشته باشید رز لوگو موسسه آموزشی-تخصصی سکوی ریاضی